Už se to peče...

Pizza Mulino

Výborná pizza v Kamenici!

Na pravou pizzu už nemusíte do Itálie – najdete ji u nás!

Pizza

Stáhněte si naši chytrou aplikaci a mějte naše jídla vždy po ruce!

  Zdarma, rychlejší než telefonické objednávky.

Google Play aplikace
mobilní aplikace

Kdo jsme?

Vítáme Vás v PIZZA MULINO v Kamenici, která navazuje na úspěšný projekt PIZZA MULINO v obci Jílové u Prahy – Kabáty, realizovaný na místě bývalého Podměstského mlýna, jehož původ je datován kolem roku 1620. Právě tato historická vazba stojí i za původem názvu tohoto projektu („mulino“ – originální italské označení pro „mlýn“). Nová provozovna se nachází v obci Kamenice – Nová Hospoda v ul. Jednosměrná 2367.

Činnost naší první provozovny byla zahájena v roce 2022 jako pizzerie take away, tedy jídlo s sebou či na dovoz. Vzhledem ke stále rostoucímu zájmu zákazníků jsme o pouhý rok později, v roce 2023, přistoupili za účelem jeho uspokojení, k realizaci další provozovny v rámci projektu PIZZA MULINO, právě v obci Kamenice.

Nová provozovna nabízí výrazně větší prostory poskytující dostatečné a vysoce komfortní zázemí pro rozrůstající se zákaznickou základnu. Můžete se těšit nejen z většího prostoru a v souladu s aktuálním trendy zařízeného interiéru, ale i z o poznání širší nabídky, než znáte z naší první pobočky v Jílovém u Prahy.

Nově tak vedle naší vyhlášené pizzy, naleznete v nabídce i saláty připravované dle originálních receptur či tradiční italské dezerty, jako např. tiramisu, panna cotta či krém mascarpone se sezónním ovocem. Do nabídky nápojů byla nově zařazena italská vína, a to jak rozlévaná, tak po celých lahvích. Výběr je z vín bílých i červených, včetně Prosecca a německého Rieslingu.

Na místě lze posedět jak uvnitř pizzerie u masivních dřevěných stolů a v zimě u krbu, tak na venkovní zahrádce a vychutnat si tak jídlo a pití z naší nabídky přímo v příjemném prostředí naší nové pobočky, anebo si lze objednat pizzu s sebou (take away) nebo vám ji po okolí Kamenice rádi dovezeme.

Filozofie PIZZA MULINO zůstává stejná – připravovat pizzu výhradně z kvalitních italských surovin a přenést tak chuť pravé, autentické pizzy, kterou najdete v Itálii. Proto používáme pouze a jedině kvalitní italské suroviny, počínaje bio moukou, výborné italské sýry, uzeniny a sugo z chutných rajčat. Tajemství naší vynikající pizzy tkví v procesu pomalého kynutí, aby pizza byla lepší, nadýchanější, chutnější a stravitelnější. Naše receptura je vytvořena čtvrtou generací pizzařů. Náš zkušený italský pizzař Paolo i vstřícný personál je samozřejmostí a stylové a přátelské prostředí jistotou.

Naším přáním je, aby každá vaše návštěva byla příjemným zážitkem, proto se snažíme o vřelý přístup a o to, aby se každý zákazník, který k nám zavítá, u nás cítil jako doma.

Srdečně se těšíme na vaši návštěvu,
Váš tým Pizza Mulino

o nás obrázek

Menu

Objednat online můžete přes tento odkaz

    Načítání jídelního lístku

    napište nám

    Kontakt